#ST(telefon)
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja francuska

O firmie

BIG TOR jest najstarszym wiodącym producentem bram segmentowych. Misją firmy BiG TOR jest rozwój, poprzez lepsze wypełnianie potrzeb klienta w zakresie produktów budowlanej stolarki otworowej. Od 1996 roku zajmuje się wytwarzaniem bram przemysłowych jak i bram garażowych oraz szerokiej palety produktów zakresu zamknięć miękkich i twardych budowlanej stolarki otworowej, stanowiących wyznacznik najlepszych trendów jakości w zakresie techniki bramowej i systemów przeładunkowych.

Dzisiaj oferta BIG TOR to bramy segmentowe przemysłowe, segmentowe bramy garażowe, a także bramy i kraty rolowane, bramy składane, bramy wahadłowe i zasłony wstęgowe. BIG TOR to także bramy szybkobieżne, rampy, uszczelnienia przeładunkowe oraz bogata oferta automatyki bramowej.

Bramy BIG TOR powstają w Polsce. Gwarancję jakości bram BIG TOR stanowi wieloletnie doświadczenie, rzetelność załogi produkcyjnej oraz starannie dobrane źródła dostaw komponentów spełniających wysokie wymogi w zakresie bezpieczeństwa i standardów jakościowych, obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.

To dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i know-how właśnie w Polsce, od lat BIG TOR potrafi zaoferować bramy i kraty oraz inne produkty techniki bramowej i przeładunków wysokiej jakości i trwałości. W trosce o najwyższy standard obsługi oraz pełną satysfakcję bram BIG TOR i innych urządzeń w całym okresie ich eksploatacji - tak technika bramowa jak i systemy przeładunkowe BIG TOR - dostępne są za pośrednictwem sieci wyspecjalizowanych, sprawdzonych firm handlowo-usługowych. Lokalni partnerzy handlowi BIG TOR nie tylko są obiektywnym ekspertem w procesie optymalizacji wyboru odpowiedniej bramy segmentowej czy też bramy rolowanej, odpowiedniego uszczelnienia przeładunkowego czy też odpowiedniej rampy do określonych potrzeb. To właśnie lokalni partnerzy handlowi BIG TOR są gwarantem zachowania fabrycznych cen, ale również oferują fachowe usługi montażu i serwisu bram segmentowych i innych urządzeń w każdym okresie eksploatacji. Ponadto niebagatelną zaletą tak tworzonej oferty bram i przeładunków jest szybki dostęp oraz taniość i części zamiennych; dzięki temu np. przykra kolizja wózka widłowego z bramą przemysłową lub ciepłą bramą garażową w obiekcie przemysłowym lub domku jednorodzinnym ulokowanym nawet w najdalszym zakątku kraju, nie musi oznaczać wielodniowego oczekiwania na absurdalnie drogie części zamienne.

Wieloletnie, intensywnie eksploatowane bramy przemysłowe i garażowe BIG TOR, a dalej szeroko rozumiane systemy bramowe i przeładunku, stanowią najlepsze świadectwo jakości, solidności i trwałości. BIG TOR jako ambitny producent stara się doskonalić i rozwijać swoje produkty z zakresu techniki bramowej jak i systemów przeładunkowych, tak by jak najpełniej odpowiadały rosnącym potrzebom klientów

Zespół BiG TOR świadomy jakości swoich bram sementowych i innych urządzeń z zakresu techniki bramowej i przeładunku z dumą podpisuje się pod każdym produktem, a uzyskane atesty i aprobaty legitymizują BiG TOR jako producenta wyrobów spełniających wymagania norm rynku budowlanego.
BIG TOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa ul. Przemysłowa 8H, 85-768 Bydgoszcz,
Nr tel. (52) 345 28 82,
e-mail: handel@bigtor.pl
#ST(infolinia)